Dotace

Dotace na budování dětských skupin

Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlásilo novou dotační výzvu v rámci Národního plánu obnovy (NPO). Kraje, obce, vysoké školy a další veřejné instituce tak mají od dubna tohoto roku mimořádnou příležitost získat peníze na budování dětských skupin.
Dotace na budování dětských skupin

Dotace až do výše 100 % způsobilých nákladů může být použita na výstavbu nové budovy, rekonstrukci stávajících prostor nebo nákup nemovitosti a její následnou rekonstrukci. Využijte příležitost, jak zvýšit zaměstnanost a atraktivitu své obce nebo města, a zažádejte do poloviny listopadu roku 2023 o podporu na Váš projekt ve výši 1–25 milionů korun včetně DPH.

„Na podporu budování dětských skupin je v Národním plánu obnovy vyčleněno až 1,7 miliardy korun. Pro projekty na území Královéhradeckého kraje je alokováno něco málo přes 77,5 milionu korun. Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky naplánovalo od dubna do června letošního roku několik seminářů, na kterých bude podrobněji vysvětleno zacílení podpory, podmínky a pravidla pro předkládání žádostí o dotaci a následnou realizaci akcí. Se svými projektovými záměry se můžete obracet na naše projektové manažery, kteří Vám rádi poradí, jak o dotaci požádat“, uvádí Ing. Lenka Bacovská, vedoucí Oddělení projektového řízení CIRI.

Registrační formulář na vzdělávací semináře organizované Ministerstvem práce a sociálních věcí je k dispozici na tomto odkaze - Seminář k dotačním výzvám z Národního plánu obnovy.

Národní plán obnovy má přispět k zotavení ekonomiky po krizi způsobené pandemií COVID-19. Tvoří ho reformy a investice, které mají pomoci České republice stát se konkurenceschopnější a nasměřovat ji k zelené a digitální budoucnosti.

Sdílejte na sociálních sítích